Allegro by Asociația Paspartu - 2019

Localitatea Viscri se confruntă cu mari greutăți când vin vorba de educație. Abandonul școlar este o problemă acută, determinată de lipsa resurselor, materiale cât mai ales umane.

Asociația Centru Comunitar Viscri dorește să deschhidă în localitate un centru comunitar care sa aibă un afterschool ca la carte, o sala de sport multifunțională, un hub pe diferite activitati (exchage-uri între elevi, voluntariat, IT, servicii medicale, etc).

Donația ta poate ajuta ca acest lucru să se întâmple.

[ Show more ]
Galantomi:

Donatii:

Suma:

1,565 RON

Evenimente fundraising

In beneficiul: Allegro by Asociația Paspartu - 2019

Bucharest Half Marathon este organizat de Asociația Bucharest Running Club în parteneriat cu Federația Română de Atletism și Primaria Municipiului București.

1,565 RON

Suma:

Galantomi:
17 Donatii

Pagini fundraising

Alergăm pentru educație. Susținem Centrul Comunitar Viscri

Cu toții cunoaștem Viscri ca pe un loc de poveste, sit UNESCO și patrimoniu de interes universal. Știați însă că: - În localitate există o

3,000 RON Target
1,565 RON Suma